ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت

ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت

قائم‌مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت همکاری نهادهای مرتبط، ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت.

قائم‌مقام شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش در حاشیه مراسم امضاء تفاهم‌نامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در این شرکت گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده و در صورت همکاری نهادهای مرتبط، ارائه خدمات گوناگون به بازنشستگان ادامه خواهد یافت.

دکتر حسین صبوری در گفتگو با روابط عمومی شرکت فروشگاه های زنجیره ای افق کوروش با تاکید بر اینکه تفاهم‌نامه استخدام دوهزار نفر از فرزندان بازنشستگان کشوری در شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای تنها یکی از خدمات گوناگونی است که برای بازنشستگان و خانواده‌های ایشان در نظر گرفته شده است، افزود: شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش به عنوان بزرگترین فروشگاه زنجیره‌ای بخش خصوصی، با داشتن بیش از 2200 شعبه فروشگاهی در 34 استان کشور برای 16 هزار نفر اشتغال مستقیم ایجاد کرده است، و با هدف تکریم بازنشستگان کشوری و تقدیر از زحمات این عزیزان، بخشی از ظرفیت استخدامی خود را به استخدام فرزندان ایشان اختصاص داده و بر اساس ضوابط و مقررات درون سازمانی خود، فرزندان واجد شرایط بازنشستگان را استخدام خواهد کرد.

قائم‌مقام فروشگاه‌های زنجیره‌ای افق کوروش گفت: با توجه به افتتاح روزانه دو شعبه فروشگاهی افق کوروش در سراسر کشور و تاثیر مستقیم آن در ایجاد اشتغال، به طور میانگین هر 20 دقیقه یک نفر در بخش‌های مختلف افق کوروش استخدام می‌شود. بدیهی است با وضعیت اقتصادی موجود، این حجم از استخدام در بخش خصوصی کشور چشمگیر است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند