افزایش قیمت انواع سکه در بازار / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۸/۲۳

افزایش قیمت انواع سکه در بازار / قیمت طلا و دلار امروز ۹۸/۸/۲۳

قیمت طلا و سکه امروز، با پیروی از رشد بهای طلای جهانی، افزایش یافت که بر این اساس قیمت سکه تمام طرح جدید به چهار میلیون و ۵۶ هزار تومان رسید.

روز پنج‌شنبه، پس از اینکه انتشار داده‌های ضعیف اقتصادی از سوی چین باعث شد ریسک‌پذیری در بازارها کاهش یابد و تقاضا برای سرمایه‌های امن تقویت شود، قیمت جهانی طلا بالا رفت و با ۰.۲ درصد رشد، به ۱۴۶۶.۵۱ دلار رسید.

بر اساس گزارش تجارت‌نیوز، قیمت دلار در بازار آزاد امروز پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۷ با ۴۹ تومان افزایش نسبت به روز گذشته، ۱۱,۴۹۷ تومان معامله شد.

همچنین، بانک مرکزی قیمت دلار رسمی را ۴،۲۰۰ تومان اعلام کرده است.

صرافی‌های بانک‌ها امروز پنج‌شنبه قیمت دلار را برای فروش به مردم، ۱۱ هزار و ۵۰۰ تومان اعلام کرده‌اند. این صرافی‌ها دلار را از مردم با قیمت ۱۱ هزار و ۳۵۰ تومان خریداری می‌کنند.

قیمت یورو در بازار آزاد امروز پنج‌شنبه ۲۳ آبان ساعت ۱۷ با ۴۲ تومان افزایش نسبت به روز قبل، ۱۲,۶۹۵ تومان معامله شد.

همچنین، قیمت یورو در بانک مرکزی ۴،۶۸۵ تومان تعیین شد.

بر همین‌ اساس طی روز جاری قیمت فروش یورو در صرافی‌های بانک‌ها، ۱۲ هزار و ۷۰۰ تومان اعلام شده است؛ قیمت خرید یورو نیز در این صرافی‌ها ۱۲ هزار و ۵۵۰ تومان است.

طبق نرخ‌های اعلامی اتحادیه طلا و جواهر تهران سکه و ارز تا ساعت ۱۷، قیمت سکه تمام طرح قدیم چهار میلیون و ۳۹ هزار تومان و قیمت سکه تمام طرح جدید سه میلیون و ۵۶ هزار تومان در بازار طلا و سکه است که قیمت انواع سکه تمام نسبت به دیروز کاهش یافته است.

در بازار طلای امروز هر گرم طلای ۱۸ عیار، ۴۱۱ هزار و ۶۰۰ تومان قیمت دارد.

نیم‌سکه، ۲ میلیون و ۱۰۸ هزار تومان در بازار معامله می‌شود، قیمت ربع‌سکه و قیمت سکه یک گرمی نیز به ترتیب یک میلیون و ۳۰۹ هزار تومان و ۸۴۹ هزار تومان است.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند