خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۳۴۴۴۸۳

دیدار مدیرعامل بانک انصار با معاون توسعه مدیریت‌ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

دیدار مدیرعامل بانک انصار با معاون توسعه مدیریت‌ معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری

با حضور مدیرعامل و برخی از معاونان بانک انصار با معاون توسعه مدیریت‌ و جذب‌ سرمایه معاونت علمی‌ و فناوری ریاست‌جمهوری و همراهانشان، تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.

با حضور دکتر ابراهیمی، مدیرعامل و برخی از معاونان بانک انصار با دکتر دلیری، معاون توسعه مدیریت‌ و جذب‌ سرمایه معاونت علمی‌ و فناوری ریاست‌ جمهوری و همراهانشان، تفاهم‌نامه همکاری امضا شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در این نشست پیرامون تاسیس شعبه عامل بانک انصار به منظور ارائه خدمات به شرکت‌های دانش‌بنیان و پرداخت تسهیلات از محل صندوق توسعه ملی به استارتاپ‌های مورد حمایت بانک‌انصار توافق شد.

همچنین بر اساس مفاد این توافق‌نامه، مقررشد طرفین در راستای تشکیل صندوق سرمایه‌گذاری بانک انصار، همچنین صدور ضمانتنامه‌های مربوط به پروژه‌های معرفی شده به بانک و پرداخت تسهیلات توسط صندوق‌های پژوهش و نوآوری همکاری کنند.

طرفین ضمن تاکید بر اهمیت استفاده از فناوری بلاک‌چین و ایفای نقش بانک انصار در پروژه‌های این فناوری، توافق کردند که این بانک به عنوان سرمایه‌گذار برای مشارکت در پروژه‌های نوآورانه و فناورانه روستایی بر روی پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری جمعی، با معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری همکاری کند.

001L0190 1

001L0161 1

منبع: روابط عمومی بانک انصار

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.