خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۱۲۱۲

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

وام فوری ۲۰۰ میلیون تومانی فرابانک ملت را چگونه دریافت کنیم؟

وام فوری 200 میلیون تومانی فرابانک ملت را چگونه دریافت کنیم؟

بانک‌ها شرایط متفاوتی برای پرداخت وام فوری به سپرده گذاران خود ارائه می‌دهند. در این گزارش شرایط وام فوری سامانه فرابانک ملت بررسی می‌شود.

به گزارش تجارت نیوز، یکی از معضلات بزرگ متقاضیان دریافت وام، روند طولانی و آزاردهنده ارائه تسهیلات از سوی بانک‌هاست. با این حال برخی از بانک‌ها طرح‌هایی برای اعطای وام فوری به مشتریان خود ارائه می‌کنند که این مشکل را تا حدودی برطرف می‌کند. در این گزارش شرایط پرداخت وام فوری سامانه فرابانک ملت بررسی می‌شود.

شرایط وام فوری سامانه فرابانک ملت چیست؟

مشتریان بانک ملت می‌توانند با استفاده از سامانه فرابانک، به صورت غیرحضوری و بدون نیاز به مراجعه به شعبه تا سقف 200 میلیون تومان وام بگیرند.

بانک ملت با سامانه فرابانک، با شرایط مسدودی سپرده، ضامن رسمی و اعتبار شغلی با نرخ سود 23 درصدی ارائه می‌دهد. برای دریافت وام فوری از بانک ملت لازم است وام‌گیرنده از مشتریان این بانک باشد و هیچ‌گونه بدهکاری یا وام تسویه‌نشد‌‌ه‌ای در بانک مورد نظر نداشته باشد. به‌علاوه، این بانک به افرادی که سابقه چک برگشتی دارند هم تعلق نمی‌گیرد.

برای دریافت وام از بانک ملت ابتدا لازم است متقاضیان در بانک ملت سپرده قرض‌الحسنه افتتاح کنند که این سپرده تا زمان تسویه کامل وام مسدود خواهد شد. همچنین برای برخی از تسهیلات این سامانه، ایجاد میانگین حساب یا داشتن سپرده بلندمدت الزامی است.

حداکثر مدت‌زمان بازپرداخت وام 60 ماه و هر قسط وام 200 میلیون تومانی حدود پنج میلیون و 640 هزار تومان است. به این ترتیب کل سود پرداختی از سمت مشتری، 138 میلیون و 200 هزار تومان و مجموع کل رقم وام و سود 338 میلیون و 300 هزار تومان است. همچنین هزینه‌های جانبی این وام که شامل تشکیل پرونده و اعتبار سنجی می‌شود، 30 هزار تومان است.

برای مطالعه بیشتر، صفحه بانک و بیمه در تجارت‌نیوز را دنبال کنید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.