خبر فوری:

خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۸۷۸۹۶۷

جدیدترین قیمت میوه و صیفی جات در بازار اعلام شد 

جدیدترین قیمت میوه و صیفی جات در بازار اعلام شد 

مشاهدات میدانی حاکی از آن است که قیمت میوه و صیفی جات در هفته‌های قبل نوسان چندانی نداشته و به گفته مسئولان تولیداتمان نسبت به سال گذشته ۱.۵ برابر شده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، بر اساس مشاهدات میدانی از مغازه‌های سطح شهر تهران قیمت هر کیلو خیار ۱۵ تا ۲۸ هزار تومان، گوجه فرنگی ۱۳ تا ۱۸ هزار تومان، پیاز زرد ۱۳ تا ۱۷ هزار تومان، پیاز قرمز ۱۸ هزار تومان، سیب زمینی ۱۳ تا ۱۵ هزار تومان، موز ۵۸ تا ۶۹ هزارتومان، نارنگی ۱۵ تا ۲۳ هزار تومان، انواع هلو ۲۵ تا ۶۵ هزار تومان، انگور ۲۵ هزار تومان، انار ۳۲ تا ۶۵ هزار تومان و سیب ۲۹ هزار تومان است.

گفتنی است قیمت‌های ذکر شده حدودی بوده و ممکن است در برخی مناطق بیشتر یا کمتر باشد.

در شهریور ماه رئیس اتحادیه بارفروشان عنوان کرد که تولیدات نسبت به سال گذشته ۱.۵ برابر بیشتر شده و قیمت برخی اقلام میوه و صیفی در بازار ۱۰ تا ۲۰ درصد کاهش یافته است.

در میادین میوه و تره بار نیز قیمت هر کیلو پیاز قرمز ۱۵ هزار و ۵۰۰ تومان، پیاز زرد ۱۰ هزار و ۵۰۰ تومان، سیب زمینی ۱۲ هزار و ۲۰۰ تومان، گوجه فرنگی ۱۱ هزار تومان، انار ۱۸ هزار و ۵۰۰ تومان، خیار ۱۲ هزار و ۹۰۰ تومان، سیب ۲۲ تا ۲۳ هزار تومان، لیموشیرین ۱۹ هزار و ۵۰۰ تومان، موز ۴۷ تا ۵۱ هزار تومان، نارنگی ۱۵ هزار و ۷۰۰ تومان و هلو ۲۸ هزار تومان است.

منبع: ایسنا

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.