کد مطلب: ۹۰۴۰۸۸

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

قیمت طلا و سکه امروز ۱۴ فروردین ۱۴۰۳ / سکه امامی ۴۱ میلیون تومانی شد

قیمت طلا و سکه امروز 14 فروردین 1403 / سکه امامی 41 میلیون تومانی شد

قیمت طلا و سکه با شروع به کار بازارهای مالی بعد از تعطیلات نوروز در سال ۱۴۰۳ متاثر از رشد شارپی قیمت دلار صعودی شد. امروز تمام قطعات سکه به کانال بالاتر راه یافتند و سکه امامی نزدیک به سه میلیون تومان گران شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت طلا و سکه با شروع به کار بازارهای مالی بعد از تعطیلات نوروز متاثر از رشد قیمت دلار با افزایش‌های قابل توجهی بازگشایی شد. رشد تنش‌های سیاسی، فنر قیمت دلار را رها کرد و این اسکناس به سقف تاریخی خود رسید؛ این موضوع باعث شد بازار طلا نیز در سقف قیمت قرار بگیرد.

Screenshot 2024-04-02 at 1.30.45 PM

حمله هوایی به کنسولگری ایران در دمشق موجی از اخبار نامساعد سیاسی را روانه بازارها کرد و همین موضوع تمام قطعات سکه را در کانال بالاتر قرار داد.

گفتنی است انس جهانی طلا نیز با افزایش ۲۸ دلاری با قیمت ۲۲۶۱ دلار در حال معامله است.

با وجود اینکه انتظار می‌رفت بازارهای مالی در روزهای باقیمانده از هفته، در رکود معاملاتی به سر ببرند، اما رشد قابل توجه قیمت فاکتورهای اساسی تعیین نرخ در بازار طلا، شروع طوفانی را برای این بازار رقم زد.

سکه امامی پرچمدار رشد قیمت شد

سکه امامی امروز سه شنبه ۱۴ فروردین با افزایش دو میلیون و ۷۰۹ هزار تومانی با قیمت ۴۱ میلیون و ۴۹۷ هزار تومان در حال معامله است. سکه‌ بهار با رشد دو میلیون و ۱۰ هزار تومانی روی قیمت ۳۸ میلیون و ۲۵ هزار تومانی ایستاده است.

گفتنی است امروز نیم‌سکه رشد یک میلیون و ۱۰۰ هزار تومانی دارد و در لحظه نگارش این گزارش با رقم ۲۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی در حال معامله است. ربع سکه نیز با افزایش ۹۰۰ هزار تومانی روی رقم ۱۵ میلیون و ۳۰۰ هزار تومانی ایستاده است. سکه گرمی امروز ۴۰۰ هزار تومان گران شد و با رقم هفت میلیون و ۴۰۰ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه در تمام قطعات رشد کرد

قیمت طلا در لحظه نگارش این گزارش افزایشی است. هر مثقال طلای ۱۸ عیار ۱۱۵ هزار تومان گران شد و با رقم ۱۴ میلیون و ۸۲۲ هزار تومان در حال معامله است. هر گرم طلای ۱۸ عیار با افزایش ۴۹۱ هزار تومانی روی رقم سه میلیون و ۴۲۴ هزار تومانی ایستاده است. قیمت طلای دست دوم نیز با رقم سه میلیون و ۳۷۸ هزار تومان در حال معامله است.

حباب سکه روز سه‌شنبه در تمام قطعات افزایشی و در سکه امامی رشد میلیونی دارد. حباب سکه امامی یک میلیون و ۳۵۸ هزار تومان، سکه بهار ۶۶۷ هزار تومان،‌ نیم‌سکه ۳۳۴ هزار تومان، ربع سکه ۴۶۷ هزار تومان و سکه گرمی ۲۳۶ هزار تومان افزایش دارد.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه طلا و ارز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • ناشناس

    خاک برسرتون بدبخت مون کردین رفت. قیمت ها رو بیارید پایین. جمع کنید این مسخره بازی ها رو. جمع کنید این همه دروغ و افترا را. دیگه بسه. سکه رو بیارید روی 25 میلیون

  • ناشناس

    بیاریییییییدش پایین قیمت سکه را

  • ناشناس

    مبارکه سال خوبی پیش روی داریم برا ما که فرق نمیکنه گرسنه ایم گرسنه تر