کد مطلب: ۷۱۴۸۱۸

معاملات مسکن در تهران طلسم شد؟

معاملات مسکن در تهران طلسم شد؟

اتفاقات اخیر رخ داده در کشور بر بازار مسکن سایه افکنده است و این بازار را با رکود مواجه کرده است.

به گزارش تجارت‌نیوز ، برخی فعالان خرید و فروش ملک در سطح پایتخت می گویند: اتفاقات اخیر رخ داده در کشور و تجمعات بر بازار مسکن سایه افکنده است.

به نقل از اکوایران، بررسی میدانی بازار مسکن، مشخصا در حوزه خرید و فروش از رکود در این بازار ناشی از اتفاقات اخیر حکایت دارد. در این بین برخی مشاوران املاک نیز مهر تایید بر این گزاره می‌گذارند. یکی از مشاوران املاک در منطقه ۵ تهران به عنوان پرمعامله ترین منطقه شهر بر این باور است، هر چند پیش از اتفاقات اخیر بازار تا حدی وارد رکود پاییزه شده بود اما میزان مراجعات ناشی از اتفاقات رخ داده در سطح شهر، به مراتب کمتر از مهرماه سال گذشته بود. او می گوید: فایل‌های فروش چندان تحت تأثیر این مسائل قرار نگرفته اما با کاهش نسبی مراجعه خریداران به بازار مواجه هستیم.

یکی دیگر از مشاوران املاک که در منطقه شرق تهران فعالیت می‌کند نیز از کاهش نسبی معاملات خبر می دهد. او می‌گوید احتمالا دلیل کاهش مراجعات به همین اتفاقات مربوط می‌شود.

مشاور املاک دیگری در مناطق مرکزی تهران همین ماجرا را روایت می‌کند و قویاً معتقد است این اتفاقات که غالباً کانون آن محلات مرکزی شهر بود، تأثیر قابل توجهی در افت معاملات دارد.

photo 2022 10 19 13 44 07

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.