خبر فوری:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۴۳۸۴

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

قیمت خانه در جنت‌ آباد / برای خرید آپارتمان نوساز در محله جنت‌آباد چقدر باید هزینه کرد؟

قیمت خانه در جنت‌ آباد / برای خرید آپارتمان نوساز در محله جنت‌آباد چقدر باید هزینه کرد؟

جنت‌ آباد یکی از محله‌های شمال غرب تهران است که به سه قسمت شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم می‌شود. مشاوران املاک می‌گویند قیمت آپارتمان در این محله از متری 65 تا 70 میلیون تومان آغاز می‌شود و در موارد خاص تا متری 210 میلیون تومان نیز می‌رسد.

به گزارش تجارت‌نیوز، جنت‌ آباد یکی از محله‌های منطقه 5 تهران است که از بلوار سیمون بولیوار آغاز و به بلوار آیت‌الله کاشانی ختم می‌‌شود.

این محله به سه بخش شمالی، مرکزی و جنوبی تقسیم می‌شود. مشاوران املاک فعال در منطقه جنت‌ آباد می‌گویند قیمت آپارتمان در این محله از متری 65 تا 70 میلیون تومان شروع می‌شود و در برخی موارد تا متری 210 میلیون تومان نیز می‌رسد. با این حال متقاضیان برای خرید آپارتمان در محله جنت‌ آباد چقدر باید هزینه کنند؟

قیمت آپارتمان در جنت‌آباد

456

بررسی‌های میدانی از محله جنت‌ آباد حاکی از آن است که متقاضیان خرید آپارتمان در این محله باید حداقل بودجه‌ای معادل چهار میلیارد تومان در نظر داشته باشند. اکنون با بودجه چهار میلیارد تومان می‌توان آپارتمانی 49 متری در محدوده مرکزی جنت‌ آباد خریداری کرد.

با بودجه پنج میلیارد تومان می‌توان آپارتمان‌هایی با متراژ بالاتر از 60 متر خریداری کرد. اکنون آپارتمانی 65 متری و ساخت سال 1385 در محدوده جنت‌ آباد شمالی، پنج میلیارد تومان قیمت‌گذاری شده است.

اگر خریداران بودجه‌ای بین پنج میلیارد و 500 میلیون تا 6 میلیارد تومان داشته باشند می‌توانند آپارتمان‌هایی با متراژ نسبتاً بالاتر خریداری کنند. در این بین اگر متقاضیان قصد خرید آپارتمان‌هایی بزرگ‌متراژ و بالای 90 متر داشته باشند، لازم است بودجه‌ای با کف 9 میلیارد تومان در اختیار داشته باشند.

همچنین برای خرید آپارتمانی با عمر نهایت یک سال باید حداقل حدود هشت میلیارد تومان بودجه در نظر داشت.

گزارش‌های بیشتر را در صفحه مسکن تجارت‌نیوز بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.