تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سیگنال بورس امروز برای بازار فردا / بورس دقیقه 90 مثبت شد

سیگنال بورس امروز برای بازار فردا / بورس دقیقه 90 مثبت شد

در حالی که امروز شاخص بازار سهام روندی نزولی را در پیش گرفته بود اما در دقایق پایانی امروز شاخص کل بازار مثبت شد. از نگاه برخی از فعالان بازار، محتمل است که همین روند مثبت پایانی امروز بازار، در بازار فردا ادامه پیدا کند.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حالی که امروز شاخص بازار سهام روندی نزولی را در پیش گرفته بود اما در دقایق پایانی امروز شاخص کل بازار مثبت شد. از نگاه برخی از فعالان بازار، محتمل است که همین روند مثبت پایانی امروز بازار، در بازار فردا ادامه پیدا کند.

در کارنامه امروز بازار سهام شاخص کل در نهایت با 132 واحد افزایش به یک میلیون و 579 هزار و 639 واحد رسید تا امروز کمتر از 0.01 درصد مثبت شود. با این حال شاخص هم‌وزن بورس امروز منفی ماند و به 414 هزار و 396 واحد رسید. این میزان نسبت به روز گذشته دو هزار و 41 واحد معادل 0.49 درصد افت داشت.

شپنا، تاپیکو و اخبار ناجی‌های اصلی امروز بازار سهام بودند و در مقابل دو نماد کگل و حکشتی بیشترین تاثیر منفی را بر شاخص کل داشتند.

ارزش معاملات بازار سهام در امروز نیز نسبت به روز گذشته حدود شش هزار میلیارد تومان کاهش یافت و به 10.9 هزار میلیارد تومان رسید.

آخرین اخبار درباره بازار سهام را در صفحه اختصاصی بورس تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند