مهمترین اتفاقات بورس 28 آبان:

هفته سبزپوش بورس به پایان رسید / ورود قدرتمند شاخص کل به کانال 1.3 میلیونی

هفته سبزپوش بورس به پایان رسید / ورود قدرتمند شاخص کل به کانال 1.3 میلیونی

ذر پایان معاملات امروز بورس، شاخص کل با رشدی ۳٫۷ درصدی با قدرت وارد کانال یک میلیون و ۳۰۰ هزار واحدی شد. شاخص کل هم وزن نیز امروز ۱٫۸ درصد رشد کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، ذر پایان معاملات امروز بورس، شاخص کل با رشدی 3.7 درصدی با قدرت وارد کانال یک میلیون و 300 هزار واحدی شد. شاخص کل هم وزن نیز امروز 1.8 درصد رشد کرد. رشد امروز بورس باعث شد تا پس از مدتها شاخص کل در تمامی روزهای یک هفته روند صعودی داشته باشد.

در معاملات امروز ارزش کل معاملات بورس بیش از 9 هزار میلیارد تومان بود که نسبت به روز گذشته 21 درصد کاهش داشت. همچنین سه نماد فارس، فولاد و فملی بیشترین تاثیر مثبت را بر شاخص کل داشتند. در معاملات فرابورس نیز که سه نماد ذوب، صبا و هرمز تاثیرگذارترین نمادها بر شاخص کل بودند، ارزش معاملات با بیش از 100 درصد نسبت به روز گذشته به 16 هزار میلیارد تومان رسید.

در معاملات امروز بورس گروه خودرویی باز هم بیشترین ارزش معاملات را به نام خود اختصاص داد و گروه کانه‌های فلزی نیز با کمک معاملات سنگین کاما یکی از برترین گروه‌های صنعت بود.

بازار سهم در حالی امروز را به پایان رساند که پس از مدت‌ها هفته‌ای سراسر صعود را پشت سر گذاشت. فعالان بازار امیدوارند با تداوم روند این هفته، در هفته آینده نیز شاخص کل کانال یک میلیون و 400 هزار واحدی را نیز پشت سر بگذارد.

مهمترین اتقاقات امروز بورس را در این ویدئو ببینید.

بهترین روش ورود و سرمایه‌گذاری در بورس ایران
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند