دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد منصوب شد

دبیر جدید شورای عالی مناطق آزاد منصوب شد

وزیر اقتصاد با صدور حکمی، حمیدرضا مومنی ازندریانی را به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی کشور منصوب کرد.

به گزارش تجارت‌نیوز، در حکم انتصاب حمیدرضا مومنی ازندریانی آمده است:

نظر به تخصص، دانش و توانمندی‌های ارزنده جنابعالی و در اجرای مفاد تبصره ماده (۲۳) قانون برنامه ۵ ساله ششم توسعه اقتصادی، اجتماعی و فرهنگی جمهوری اسلامی ایران به موجب این حکم به سمت دبیر شورای عالی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی منصوب می‌شوید.

با توجه به نقش کلیدی مناطق آزاد تجاری-صنعتی و ویژه اقتصادی در رشد و توسعه اقتصادی کشور، اجرای برنامه‌های دولت دوازدهم و تولید و اشتغال، امید است با اتکال به خداوند متعال و با همکاری مدیران مناطق آزاد و کارشناسان و صاحبنظران این حوزه در ایفای وظایف و پیش‌برد اهداف عالیه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و شورای یاد شده موفق و موید باشید. توفیق و سربلندی شما را در تقویت عزت و اقتدار نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و انجام وظایف محوله از خداوند منان مسئلت می‌نمایم.

حمیدرضا مومنی ازندریانی پیش از این مشاغل مختلف مدیریتی از جمله معاونت برنامه‌ریزی و اداری مالی استانداری خراسان، مشاورت استانداران همدان و خراسان رضوی، مدیر کلی امور اقتصادی استانداری‌های وزارت کشور، مدیرعاملی شرکت کویر تایر و ریاست هیات‌مدیره و مدیرعاملی سازمان منطقه آزاد قشم را عهده‌دار بوده است.

طبق این گزارش، امروز مرتضی بانک با ارسال نامه‌ای به رئیس‌جمهور، از سمتش در دبیری شورای عالی مناطق آزاد و معاونت ریاست جمهوری استعفا داد.

 

منبع: ایسنا

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند