موضوعات داغ:
یک کارشناس بازار خودرو در گفتگو با تجارت‌نیوز:

نگران نباشید، قیمت خودرو تا پایان هفته ثابت است / کرونا نمایشگاه‌داران خودرو را تعطیل کرد

نگران نباشید، قیمت خودرو تا پایان هفته ثابت است / کرونا نمایشگاه‌داران خودرو را تعطیل کرد

یک کارشناس بازار خودرو می‌گوید: آنچه مسلم است قیمت خودرو تا پایان سال افزایش نخواهد یافت. بنابراین مردم نگران نباشند قیمت خودروهای داخلی تا پایان سال روند باثباتی دارد.

به گزارش تجارت‌نیوز،قیمت خودرو در بازار طی هفته اخیر باتوجه به شیوع کرونا در کشور کاهش نسبی داشت و باعث شد که بازار خودرو آرام شود، براساس گفته برخی کارشناسان بازار خودرو در سال ۹۹ هم تعادل قیمتی خواهد داشت و مردم برای خرید خودرو عجله نکنند.


یک کارشناس بازار خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا قیمت خودروهای داخلی تا پایان هفته ارزان خواهد شد؟ به تجارت‌نیوز گفت: شیوع ویروس کرونا منجر به کاهش قیمت خودرو شده است. در حقیقت این ویروس باعث شده که روند معاملات در بازار کاسته و نمایشگاه‌داران خودرو نیز روند تعطیلی را در پیش بگیرند.

مهدی دادفر افزود: قیمت دلار هم امروز به 15 هزار و 450 تومان رسید، آنچه مسلم است قیمت خودرو تا پایان سال افزایش نخواهد یافت. بنابراین مردم نگران نباشند قیمت خودروهای داخلی تا پایان سال روند باثباتی دارد.

او با اشاره به روند تولید خودروسازان اظهار کرد: چنانچه خودروسازان بتوانند نیاز بازار را به موقع تحویل دهند و تیراژ خود را افزایش دهند قطعا قیمت خودروهای داخلی تا 10 درصد دیگر هم ارزان خواهد شد.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند