تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت طلا و سکه امروز 21 دی 1401 / نوسانات محدود دلار

پایان عرضه بورسی سکه

قیمت سکه امروز مجددا وارد کانال 21 میلیون تومان شد. قیمت این فلز ارزشمند همراستا با با کاهش قیمت دلار، از کانال 22 میلیون تومانی عقب‌نشینی کرده و حالا در مرز کانال 20 و 21 میلیون تومانی در نوسان است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت سکه امامی امروز 21 دی 1401 نسبت به نرخ شروع بازار در مسیری افزایشی قرار گرفته است. قیمت طلا (18عیار) نیز نسبت به نرخ شروع بازار افزایشی بوده و  در لحظه تنظیم این گزارش قیمت هر گرم طلای 18 عیار یک میلیون و 888 هزار تومان است.

قیمت طلا و سکه امروز 21 دی 1401

قیمت سکه امامی

قیمت سکه امامی بر اساس داده‌های شبکه اطلاع‌رسانی طلا، سکه و ارز، اکنون 21 میلیون تومان است و نسبت به قیمت بازگشایی بازار مسیری افزایشی را طی کرده است. حباب این نوع سکه در این لحظه دو میلیون و 886 هزار تومان است و قیمت روز گذشته این فلز ارزشمند 20 میلیون و 899 هزار تومان بوده است.

قیمت سکه بهار آزادی

سکه بهار آزادی نیز اکنون در لحظه تنظیم این گزارش به 19 میلیون و 801 هزار تومان قیمت دارد. حباب این نوع فلز ارزشمند یک میلیون و 679 هزار تومان برآورد می‌شود که نسبت به قیمت قبلی آن کاهش داشته است.

آخرین نرخ روز گذشته سکه بهار آزادی، 19 میلیون و 803 هزار تومان ثبت شده است. این نوع سکه نسبت آخرین نرخ روز گذشته تقریبا تغییری نداشته است.

قیمت نیم‌ سکه

قیمت نیم ‎‌سکه در حال حاضر 12 میلیون و 80 هزار تومان است و نسبت به نرخ روز گذشته روندی کاهشی را تجربه کرده است. حباب این سکه سه میلیون و 26 هزار تومان ثبت شده است.

قیمت ربع سکه

قیمت ربع سکه اکنون هشت میلیون و 150 هزار تومان تعیین شده و از روز گذشته به این سو مسیری افزایشی را طی کرده است. حباب این نوع سکه نیز سه میلیون و 621 هزار تومان برآورد می‌شود.

قیمت سکه گرمی

قیمت سکه گرمی نیز چهار میلیون و 450 هزار تومان برآورد می‌شود. حباب این سکه نیز دو میلیون و 220 هزار تومان است و نسبت به روز گذشته روندی کاهشی را پیموده است.

سکه که در هفته‌های گذشته تا 22 میلیون تومان نیز پیشروی کرده بود، با تغییر رئیس بانک مرکزی و کاهش قیمت دلار کاهش پیدا کرده و این روزها بین کانال 20 و 21 میلیون تومانی در نوسان است.

حباب قیمت انواع سکه نیز در چند روز گذشته روندی کاهشی را طی کرده است و این ممکن است نشان‌دهنده کاهش خریدهای هیجانی در جامعه باشد.

اگر قیمت دلار در هفته‌های پیش رو دوباره به کانال‌های بالاتر وارد شود ممکن است قیمت‌ها در بازار طلا و سکه نیز مجددا روندی صعودی و هیجانی را در پیش بگیرند.

آخرین پیش‌بینی‌ها را در صفحه پیش بینی قیمت طلا بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند