ایران بروکر

افزایش ۴۶ درصدی نرخ اجاره در شمال شهر تهران / مناطق گران قیمت تهران چقدر گران‌تر شده است؟

تجارت نیوز

بر اساس قیمت مسکن و آپارتمان در تهران، متوسط اجاره آپارتمان در محلات گران قیمت تهران از مهر سال ۹۹ تا مهر ۱۴۰۰ چند درصد گران‌تر شده است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، با توجه به آگهی‌های اجاره مسکن سایت دیوار در یک سال گذشته، متوسط اجاره آپارتمان در برخی از محلات شمال شهر تهران چند درص تغییر کرده است؟

بنا بر داده‌ای استخراج شده از نیازمندی‌های دیوار، فهرستی از متوسط نرخ اجاره ماهانه در برخی از محلات گران قیمت تهران در مهر ۱۴۰۰ به دست آمده است. همچنین در لیست به دست آمده متوسط اجاره مهر سال ۱۳۹۹ و درصد تغییر آن‌ها به دست آمده است.

کامرانیه و ولنجک در یک سال گذشته حدود ۲۹ درصد افزایش نرخ اجاره را ثبت کردند که در بین محلات جدول زیر کم‌ترین افزایش نرخ اجاره را داشتند.

منطقه زعفرانیه افزایش ۳۳ درصدی اجاره در یک سال گذشته، محله درکه و فرمانیه افزایش حدود ۳۵ درصدی نرخ اجاره را از مهر ۹۹ تا مهر ۱۴۰۰ ثبت کردند.

افزایش نرخ اجاره آپارتمان ۸۰ متری در محله نیاوران ۴۳ درصد،در محله الهیه ۴۴ درصد، در محله ازگل ۴۵ درصد و دزاشیب ۴۹ میلیون تومان ثبت شده است.

قیطریه و دربند از مهر ۹۹ تا مهر ۱۴۰۰ حدود ۵۳ درصد افزایش قیمت را ثبت کردند. همچنین محله اوین در یک سال گذشته ۵۵ درصد افزایش قیمت داشته است.

دارآباد و آجودانیه محلاتی هستند که با توجه به آگهی‌های سایت دیوار در یک سال گذشته حدود ۶۰ درصد افزایش اجاره داشتند.

از مهر ۹۹ تا مهر ۱۴۰۰ محله تجریش با حدود ۶۶ درصد افزایش نرخ اجاره ماهانه آپارتمان و اقدسیه حدود ۷۵ درصد افزایش اجاره در بین محلات منطقه شهرداری منطقه یک تهران بیش‌ترین درصد افزایش قیمت را ثبت کرده‌اند.

مطالعه کنید
بازار مسکن در رکود به سر می‌برد/ خریداران در انتظار کاهش قیمت

بر اساس آگاهی‌های سایت دیوار، میانگین افزایش اجاره ماهانه در بین محلات گران قیمت تهران در یک سال گذشته ۴۶ درصد بوده است.

در جدول زیر متوسط اجاره ماهانه مهر ۱۴۰۰ در برخی از محلات گران قیمت تهران به همراه درصد تغییر قیمت در یک سال گذشته را مشاهده می‌کنید.

1 page 0001 1

نظرات