گزارش تجارت‌نیوز از نرخ فروش مسکن در تهران

قیمت مسکن در غرب و مرکز تهران

قیمت مسکن در غرب و مرکز تهران

بر اساس قیمت‌های موجود در بازار مسکن تهران و آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار لیستی متوسط نرخ خرید مسکن در برخی از مناطق غرب و مرکز تهران به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بنا بر اطلاعات به دست آمده از سایت دیوار جدولی از متوسط نرخ خرید مسکن در برخی از مناطق تهران به دست آمده است که در بین مناطق موجود در جدول زیر، نواب با قیمت هر متر مربع خانه ۱۷٫۳ میلیون تومان ارزان‌ترین نرخ و گیشا با ۵۹ میلیون تومان برای هر متر آپارتمان گران‌ترین نرخ خرید مسکن را دارند.

متوسط نرخ خرید مسکن در مناطق صادقیه، سازمان برنامه، جنت‌آباد جنوبی، پونک و سهروردی درمحدوده ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان اعلام شده است.

نرخ فروش مسکن در مناطق مرزداران، یوسف‌آباد و گیشا (کوی نصر) در کانال ۵۰ میلیون تومان ثبت شده است. متوسط نرخ خرید مسکن در مرزداران ۵۴ میلیون تومان، در یوسف آباد ۵۷٫۹ میلیون تومان و در محله گیشا ۵۹ میلیون تومان ثبت شده است.

در جدول زیر لیست نرخ فروش مسکن در برخی از محلات مرکز و غرب تهران را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان مسکونی دو تا پنج سال در شهر تهران و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند