تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

متوسط قیمت مسکن در اهواز / گران‌ترین محله اهواز کجاست؟

متوسط قیمت مسکن در اهواز / گران‌ترین محله اهواز کجاست؟

با توجه به افزایش قیمت مسکن در چند سال اخیر به خصوص در کلان‌شهرها، بر اساس آگهی‌های منتشر شده در سایت دیوار، متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق اهواز به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بازار مسکن همواره یکی از مهم‌ترین و پرطرفدارترین بازارها است. بازار مسکن در کلان‌شهرها به دنبال افزایش تقاضا به دلیل افزایش مهاجرت مردم از روستاها و شهرهای کوچک، در چند سال گذشته افزایش چشم‌گیری داشته است. شهر اهواز، مرکز استان خوزستان یکی از شهرهای بزرگ و پرجمعیت ایران است و به دلیل پیشرفته‌تر بودن نسبت به دیگر شهرهای استان خوزستان، از جمعیت بالایی برخوردار است. بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت دیوار، لیستی از متوسط قیمت خرید مسکن در ۹ منطقه شهر اهواز تهیه شده است.

قیمت هر متر آپارتمان در اهواز چقدر است؟

در فهرست به دست آمده از ۹ منطقه شهر اهواز، ارزان‌ترین نرخ خرید در لیست موجود برای محله کوی مهدیس با متوسط قیمت شش میلیون و ۲۹۲ هزار تومان بر هر متر خانه است.

در بین مناطق وجود در لیست، گران‌ترین محله برای خرید خانه در شهر اهواز، کیان پارس، واقع در شمال شهر اهواز است. متوسط قیمت نرخ خرید مسکن در این محله، ۲۰ میلیون تومان است.

در جدول زیر فهرست متوسط قیمت خرید مسکن در برخی از مناطق اهواز را مشاهده می‌کنید.(دقت داشته باشید، قیمت‌ها متوسط قیمت یک متر مربع آپارتمان دو تا پنج سال در شهر اهواز و حومه در ۱۰ روز گذشته آگهی‌های دیوار است.)

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند