خرید آپارتمان در مشهد چقدر هزینه دارد؟ / مناطق ارزان‌تر مشهد برای خرید خانه کدامند؟

با توجه به قیمت مسکن در مشهد و نرخ خرید و فروش آپارتمان مسکونی در محله‌های کرج، فهرستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق مشهد به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس آگهی‌های ثبت شده در سایت و نیازمندی‌های دیوار، لیستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان ۲ تا ۵ سال در برخی از مناطق و محلات مشهد تهیه شده است.

بنا بر اطلاعات موجود در جدول زیر، شهر جدید گلبهار با متوسط قیمت ۴.۸ میلیون تومان در کنار محله‌های طبرسی شمالی و بلوار توس با قیمت در کانال ۵ میلیون تومان ار مناطق ارزان قیمت مشهد برای خرید آپارتمان هستند.
با توجه به متوسط قیمت هر متر مربع آپارتمان در شهرک ابریشم، شهر جدید هشتگرد و ملارد کرج که ارزان‌ترین مناطق کرج هستند می‌توان دریافت که مناطق ارزان کرج و مشهد حدودا هم قیمت هستند.

ایثارگران، سیدی، ابوطالب و محله طلاب محله‌های هستند که در ۱۰ روز گذشته اگهی‌های دیوار با متوسط قیمت در محدوده ۶ تا ۸ میلیون تومان ثبت شده است. در کرج محله‌های ماهدشت، محمدشهر و محلاتی با متوسط قیمت در همین کانال آگهی می‌شوند.

محله‌های شهید مطهری شمالی و عبدالمطلب در ۱۰روز گذشته با متوسط قیمت ۹ میلیون تومان ثبت شده‌اند. همچنین محلات قاسم‌آباد (شهرک غرب)، الهیه، موسوی قوچانی و محله سرافرازان از محلاتی هستند که در کانال ۱۰ تا ۱۲ میلیون تومان ثبت شده است. در مقابل محلات منظریه، کیان مهر، شاهین ویلا و فردیس کرج در همین محدوده قیمت اگهی می‌شوند.

صیاد شیرازی، اقبال و دانشجو در مشهد از محلاتی هستند که با متوسط قیمت ۱۷ میلیون تومان ثبت شده‌اند. هفت تیر با متوسط قیمت ۱۸ میلیون تومان، وکیل‌آباد و رضاشهر با متوسط قیمت ۱۹ میلیون تومان ثبت شده‌اند.

محله‌های فرامرز عباسی و آزادشهر و هاشمیه با متوسط قیمت ۲۰ میلیون تومان در اگهی‌های سایت دیوار در کنار محله‌های فرهنگ و محله هنرستان با متوسط قیمت ۲۱ میلیون تومان از مناطق گران قیمت مشهد برای خرید خانه هستند. در مقابل گران قیمت‌ترین محلات کرج برای خرید خانه ۲۹ و ۳۴ میلیون تومان است.

در جدول زیر متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق و محلات مشهد را مشاهده می‌کنید.

آخرین اخبار بازار مسکن را در صفحه مسکن تجارت‌نیوز دنبال کنید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند