كنكور در زمان مقرر برگزار مي‌شود – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند

كنكور در زمان مقرر برگزار مي‌شود

721733 417

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی گفت: کنکور با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در موعد مقرر برگزار می‌شود.

به گزارش تجارت‌نیوز، عصر امروز جلسه‌ای برای بررسی نحوه برگزاری کنکور سراسری با حضور وزرای بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و علوم، روسای کمیسیون‌های بهداشت و آموزش مجلس و جمعی از نمایندگان مجلس در محل ستاد وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برگزار شد.

براساس این جلسه و طبق اعلام سعيد نمکی، وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی مقرر شد علاوه بر عدم تعویق زمان برگزاری کنکور سراسری، هر حوزه تنها ۲۰ درصد از ظرفیت پذیرای داوطلبین باشد.

وی گفت: در مورد برگزاری کنکور در سال‌های آینده هم تعدادی از نمایندگان مجلس درصدد هستند که با همراهی و همگامی دولت اقدام کنند و اگر قرار شد که برای حذف کنکور در سال‌های آتی تصمیمات منطقی اخذ شود، در فرصت مناسب به آن بپردازند. امیدواریم همانگونه که توانستیم کارهای بزرگی را در جمهوری اسلامی به ثمر برسانیم و مدیریت کنیم، کنکور را نیز با جدیت، همت، دلسوزی، وفاق و همدلی دولت و مجلس دنبال کنیم.

نمکی تصریح کرد: در جلسه امروز همچنین مقرر شد که با توانمندی و قدرت، کنکور سراسری در تاریخ مقرر یعنی 31 مرداد برگزار شود که هم داوطلبان و خانواده‌های آنها از اضطراب بیرون بیایند و هم اینکه تکلیف برگزار کنندگان کنکور روشن و مشخص شود.

وزیر بهداشت،درمان و آموزش پزشکی خاطرنشان کرد: مقرر شد جلسات کمیته مشترک بین وزارتخانه‌های علوم و بهداشت و نمایندگان مجلس، مستمر و روزانه باشد و امور را پایش کنیم و تا آخرین لحظه در برگزاری کنکور باشکوه و با کمترین عارضه همه به همدیگر کمک کنیم.

بر اساس نتایج جلسه امروز عصر و بر اساس برنامه‌ریزی قبلی، کنکور سراسری طی چهار روز و از پنج‌شنبه ۳۰ مرداد با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در حوزه های امتحانی سراسر کشور برگزار می شود.

منبع: ايسنا

نظرات