خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : پیش بینی قیمت طلا و سکه در نیمه دوم سال/ طلا و سکه بخریم؟

حقوق سربازان در سال ۱۴۰۱ چقدر است؟

8976tr

حقوق سربازان در سال ۱۴۰۱ افزایش یافته است. بر اساس مصوبه مجلس حداقل حقوق سربازان سه میلیون تومان و حداکثر آن، چهار میلیون و ۵۰۰ هزار تومان است. اما هر کدام از سربازان سال آینده چه میزان حقوق می‌گیرند؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس مصوبه مجلس، حقوق سربازان بین ۶۰ تا ۹۰ درصد افزایش پیدا کرده و بیشترین میزان افزایش حقوق مربوط به سربازان متاهل و دارای فرزند است.

حداقل حقوق سربازان متاهل دارای فرزند در سال ۱۴۰۱، حدود ۹۰ درصد افزایش پیدا کرده و به ۴٫۵ میلیون تومان رسیده است. اما حقوق سربازان مجرد، افزایش ۶۰ تا ۷۵ درصدی داشته است.

حقوق سربازان مجردی که در مناطق مرزی خدمت می‌کنند ۷۵ درصد افزایش یافته و به سه میلیون و ۷۵۰ هزار تومان رسیده است. اما سربازان مجردی که در جایی جز مناطق مرزی خدمت می‌کنند، ماهانه سه میلیون تومان حقوق می‌‌گیرند.

Screenshot 1

افزایش حقوق سربازان از سال گذشته مطرح شد. حداقل حقوق دریافتی سربازان در سال ۹۹ تنها ۴۸۰ هزار تومان بود. اما در سال ۱۴۰۰ این مبلغ حدود ۷۵ درصد افزایش پیدا کرد.

به گونه‌ای که حداقل حقوق سربازان در سال ۱۴۰۰ به یک میلیون و ۵۰۰ هزار تومان رسید. اما قرار است که از سال آینده، حداقل حقوق سربازان افزایش پیدا کند.

نظرات