بررسی خودروی جدید کرمان موتور J7

بررسی خودروی جدید کرمان موتور J7

شرکت خودروسازی جی ای سی (JAC) از سدان جدید خود رونمایی کرد. در روز های گذشته شرکت کرمان موتور همزمان با تحویل اولین نسخه های شاسی بلند جدید جک اس ۵ خبر از ورود یک سدان جدید به سبد محصولات این شرکت نیز داد.

به گزارش تجارت‌نیوز، جک در طراحی این خودرو سعی کرده تا از ایجاد حجم اضافه روی بدنه خودداری شود یعنی دقیقا مشکلی که در بسیاری از خودروهای چینی سراغ داریم. به عبارت دیگر امتداد تمامی خطوط روی بدنه در مسیری هوشمندانه تعریف شده تا امکان دستیابی به مفهوم واقعی چشم نواز در طراحی J7 ممکن شود.

در قسمت دماغه، چراغ های اصلی با الگوی جدید و گرافیک داخلی ترکیبی(ال ایی دیی/هالوژن) به خوبی با جلوپنچره هماهنگ شده و عناصر کرومی نیز چاشنی لوکس منظره را اضافه کرده اند.

عصر ایران درباره این خودرو نوشت: این سدان خط شانه قدرتمندی دارد که هنگام مشاهده از نمای جانبی برای لحظاتی مخاطب را درگیر اثر و زیبایی خود می‌کند. تفاوت سطح ایجاد شده روی درب ها، بویژه در قسمت بالای رکاب نیز از جمله موارد موثر در بهبود زیبایی های نمای جانبی است.

شیب سقف در ستون آخر به مهمترین قسمت خود می رسد تا معجونی بین کوپه و فست بک را شکل دهد. در این قسمت از جزئیات کرومی نیز استفاده شده است. خودرو از منظر ابعاد برابر با ۴۷۷۵ میلیمتر در طول، ۱۸۲۰ میلیمتر در طول، ۱۴۹۲ میلیمتر در ارتفاع و ۲۷۶۰ میلیمتر در فاصله بین محورها توسعه یافته است.

امکانات خودرو JAC J7

از جمله امکانات این خودرو می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: نمایشگر ۱۰٫۴ اینچی ویژه تنظیمات سیستم سرگرمی و دوربین ها در مرکز کنسول جلو، نوربالای اتوماتیک، سانروف الکتریکی، ۲ پورت شارژ یو اس بی، پورت شارژ ۱۲ ولت، پاور ویندوز برای تمامی شیشه ها، استراحتگاه دست برای سرنشینان جلو و عقب، نورپردازی داخل کابین به همراه روشن شدن لوگوی جک برای خوشامدگویی،گرمکن شیشه های عقب، دکمه های کنترلی کامل روی فرمان، نمایشگر ال سی دی ۷ اینچی جایگزین نشانگر سنتی آمپر وابسته به آپشن.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند