رئیس اتاق اصناف تهران در گفتگو با تجارت‌نیوز خبر داد:

زمان و مکان نمایشگاه بهاره بزودی اعلام می‌شود

تجارت نیوز

رئیس اتاق اصناف تهران می‌گوید: نمایشگاه بهاره برای رفاه حال مردم برگزار خواهد شد. در این نمایشگاه قرار است درصدی از کالاها با تخفیف به دست مردم برسد.

رئیس اتاق اصناف تهران در پاسخ به این پرسش که آیا اتاق اصناف برنامه‌ای برای برگزاری نمایشگاه بهاره در نظر دارد یا خیر؟ به تجارت‌نیوز گفت: نمایشگاه بهاره برای رفاه حال مردم برگزار خواهد شد. هنوز درباره زمان و مکان نمایشگاه بهاره مصوبه‌ای بیرون نیامده، این در حالی است که کلیات برگزاری این نمایشگاه تصویب شده و قرار است در قالب چهار منطقه این نمایشگاه برپا شود.

قاسم نوده فرهانی در ادامه افزود: هدف از برگزاری این نمایشگاه نیز حمایت از کالاهای تولید داخل است. با توجه به اینکه نقدینگی تولیدکنندگان کاهش یافته است در نظر داریم با برگزاری این نمایشگاه از لحاظ نقدینگی به تولیدکنندگان کمک کنیم. از طرف دیگر رفاه حال مردم در شب عید برای ما مهم است. در راستای برگزاری این نمایشگاه قرار شده تا از جنس عرضه شده به مردم تخفیفی ارائه شود.

او در پاسخ به این پرسش که کف و سقف میزان تخفیف‌ها چقدر است؟ اظهار کرد: قرار است در این رابطه نشستی با تولیدکنندگان داشته باشیم تا آنها نیز با برخی برآوردها میزان تعرفه‌های تخفیفی را اعلام کنند.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند