گفتگو با نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو:

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آخر بهمن / مردم متقاضی خودروی ایرانی‌اند

پیش‌بینی قیمت خودرو در هفته آخر بهمن / مردم متقاضی خودروی ایرانی‌اند

نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو می‌گوید: خودروهای ایرانی و خودروهای خارجی ممکن است دچار نوسان شود اما اکنون در بازار تقاضا برای خودروهای ایرانی بیشتر از خودروهای خارجی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، در هفته سوم بهمن ماه هر چند قیمت دلار روند نزولی داشته است اما قیمت خودروهای ایرانی و خارجی ارزان نشد.

به گفته نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو، در آستانه شب عید تقاضا برای خرید خودروهای داخلی و خارجی زیاد شد اما این تقاضا برای خودروهای ایرانی بیشتر است.

اسد کرمی معتقد است: هر ساله در آستانه شب عید تقاضا برای خودرو بالا می‌رود. پیش‌بینی می‌شود احتمالا هفته آینده خودروهای داخلی و خودروهای خارجی دچار نوسان شوند. همچنین به نظر می‌رسد تقاضا برای خودروهای داخلی ۵۰ درصد و برای خودروهای خارجی ۲۰ درصد بیشتر شده است.

پراید و ۲۰۶ چقدر بالا رفت؟

هفته گذشته نعمت‌الله کاشانی‌نسب، نایب رئیس دوم اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو گفته بود:«خریدار در بازار نیست و تعداد فروشندگان از خریداران بیشتر است.»

نایب رئیس اول اتحادیه نمایشگاه‌داران خودرو با اشاره به قیمت پراید و پژو ۲۰۶ گفت: پژو ۲۰۶ تیپ دو با ۷ میلیون تومان افزایش به قیمت ۱۹۷ میلیون تومان رسید. پراید هم با سه میلیون تومان افزایش با قیمت ۱۰۸ میلیون تومان فروخته شد.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند