تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 3 دی 99 / چرا دلار ارزان می‌شود؟

پیش‌بینی قیمت دلار فردا 3 دی 99 / چرا دلار ارزان می‌شود؟

امروز قیمت دلار در بازار 25700 تومان و در صرافی ملی 25550 گزارش شده است. این دو نرخ حاکی از روند صعودی قیمت دلار است. آیا این روند صعودی ادامه‌دار است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، امروز قیمت دلار در بازار 25700 تومان و در صرافی ملی 25550 گزارش شده است. این دو نرخ حاکی از روند صعودی قیمت دلار است. آیا این روند صعودی ادامه‌دار است؟ آخرین اخبار نشان‌دهنده چه سیگنال‌هایی است؟

امروز سخنگوی کمیسیون تلفیق لایحه بودجه ۱۴۰۰ گفته که نشست مشترک روسای جمهور و مجلس شورای اسلامی در مورد لایحه بودجه امروز برگزار می‌شود. احتمالا این خبر در راستای کاهش نااطمینانی در بازار ارز باشد.

همچنین امروز رئیس جمهور از کاهش فشار اقتصادی بر مردم سخن گفته که این هم از زمره سیگنال‌های نزولی برای بازار ارز می‌تواند محسوب شود.

از سوی دیگر اعلام پایان ادغام بانک‌های نظامی به همراه اعلام کاهش تورم ماهانه طی آذر ماه نیز دو خبر دیگر با سگینال منفی و ارزانی برای بازار ارز هستند.

با این حال اخبار مربوط به کرونای انگلیسی شاید نااطمینانی جدیدی برای بازارها محسوب شود که البته همزمانی این خبر با اخبار مربوط به آغاز ثبت نام برای تزریق واکسن کرونا باعث شده که این نااطمینانی کاسته شود.

اعلام رشد درآمدهای نفتی ایران طی روزهای اخیر سیگنال دیگر برای بازار ارز محسوب می‌شود که در نهایت چشم‌اندازها برای بازار ارز را یک دوره حداقل باثبات و احتمالا روند نزولی کرده است.

آخرین نرخ ارز را در صفحه قیمت دلار دنبال کنید.

 

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند