برگزاری اولین هفته زیبایی متاورس – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : کواکبیان: در پرونده شاسی بلندها نام 2 چوپان مطرح است/ به مجلس دهمی‌ها هم پیشنهاد خودرو داده بودند
تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

برگزاری اولین هفته زیبایی متاورس

ezgif.com gif maker 2023 06 13T141520.070

اولین هفته زیبایی متاورس از دوازدهم یا هفدهم ژوئن در پلتفرم‌های متعدد واقعیت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از افت 92 درصدی تعداد بازدیدکنندگان دومین هفته مد متاورس در آپریل 2023، در هفته‌های اخیر خبرهایی مانند عرضه هدست واقعیت مجازی Vision Pro شرکت اپل و برگزاری اولین هفت زیبایی متاورس، جان تازه‌ای به دنیای متاورس بخشیده است.

حضور برندهای آرایشی و بهداشتی در هفته زیبایی متاورس

هفته زیبایی متاورس (Metaverse Beauty Week)، با همکاری دنیاهای مجازی دیسترالند، Spatial و روبلاکس (Roblox) از دوازدهم یا هفدهم ژوئن 2023 برگزار می‌شود. در این هفته، شرکت‌های لوازم آرایشی و بهداشتی جهت معرفی و نمایش محصولات خود در دنیا‌های واقعیت مجازی گرد هم خواهند آمد.

تیم آژانس خلاق CULT با تعامل و همکاری برندهای زیبایی بین‌المللی، آنها را به طراحان دیجیتالی برای تبلیغ محصولات در بازار مجازی زیبایی متصل خواهد کرد. دو شرکت آرایشی بهداشتی LUSH و نوتروژینا (Neutrogena) بزرگترین و مشهوترین برندهای حاضر در هفته زیبایی سال 2023 هستند. در غرفه برند نوتروژینا، بازیگر مشهور هالیوودی، کری واشینگتن نیز حضور دارد تا در بازی‌‌هایی با تم آرایشی با بازدیدکنندگان این غرفه شرکت کند. برندها‌ی زیبایی و بهداشتی دیگری مانند Glossybox و Cosnova و Valdé Beauty، دیگر حاضرین در هفته زیبایی متاورس هستند.

هفته زیبایی متاورس
حضور برند نوتروژینا در هفته زیبایی متاورس

بازدید از هفته زیبایی متاورس

بازدیدکنندگان از این برنامه، این امکان را خواهند داشت تا در بازی‌های مختلف با تم آرایشی شرکت کنند، پوشیدنی‌های مجازی را برای آواتار خود جمع‌آوری کنند و از برندهای بهداشتی و آرایشی مورد علاقه خود از نزدیک بازدید کنند. علاقه‌مندان به حضور در این برنامه می‌توانند با باز کردن حساب میهمان، می‌توانند از برنامه بازدید کنند و اجباری برای اتصال کیف‌پول به حساب نیست، مگر اینکه علاقه‌مند به جمع‌آوری پوشیدنی‌ها باشند.

با وجود اینکه، این اولین هفته زیبایی برگزار شده در جهان‌های متاورسی است، اما اولین بار نیست که پای دنیای مد و فشن و زیبایی به این فضاهای مجازی باز شده است. در مارچ سال جاری، پلتفرم دیسنترالند نیز برنامه‌ای تحت عنوان هفته مد را در ابعادی بزرگ، برگزار کرد. در هفته مد دیسنترالند، برندهایی مانند آدیداس، تامی هیلفیگر و کوچ حضور داشتند. بازدیدکنندگان می‌توانستند از ران‌وی‌های برندهای مختلف بازدید کنند و با دیگر افراد حاضر، تعامل داشته باشند.

نظرات