خبر مهم:

فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۹۱۶۰۴۴

«تجارت‌نیوز» گزارش می‌دهد:

قیمت خودرو امروز ۲۲ خرداد ۱۴۰۳/ نوسانات بازار شدت گرفت + جدول

قیمت خودرو امروز 22 خرداد 1403/ نوسانات بازار شدت گرفت + جدول

قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه، 22 خرداد 1403، در اکثر محصولات با افت و خیز کار خود را آغاز کرد. البته این تغییرات بیشتر در بین محصولات داخلی بوده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، قیمت خودرو امروز، سه‌شنبه 22 خرداد 1403، اغلب محصولات داخلی و مونتاژی کار خود را نوسانی آغاز کردند. اما همچنان قیمت برخی از خودروها همانند روز گذشته ثابت باقی مانده‌اند.

با توجه به قیمت‌های به‌دست‌آمده، بازار خودرو‌های داخلی و مونتاژی نسبت به روز‌های گذشته نوسانی گزارش می‌شوند.

قیمت خودرو‌های داخلی

بازار خودرو‌های داخلی صبح امروز در حالت نوسانی خفیف به کار خود ادامه داد.

پژو 207 دنده‌ای پانوراما و پژو 207 دنده‌ای هیدرولیک از محصولات شرکت ایران خودرو، صبح امروز به ترتیب با کاهش سه میلیون تومانی و چهار میلیون تومانی به قیمت 795 میلیون تومان و 739 میلیون و 500 هزار تومان در بازار خرید و فروش می‌شوند.

دنا پلاس (6 سرعته) از دیگر محصولات پرطرفدار این شرکت، با افزایش دو میلیون تومانی به قیمت 830 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

کوییک GXR-L و شاهین اتوماتیک G از محصولات شرکت سایپا، با افت هفت میلیون تومان و پنج میلیون تومانی نسبت به روز‌های گذشته به نرخ 432 میلیون تومان و 810 میلیون تومان قیمت‌گذاری شدند.

وانت زامیاد (رادیال) در شمار محصولات این شرکت، با رشد سه میلیون تومانی به قیمت 576 میلیون تومان رسید.

خودرو داخلی22

قیمت خودرو‌های مونتاژی

X55 پرو در شمار محصولات مدیران خودرو، صبح امروز نوسانات شدیدی را تجربه کرد. که با کاهش هفت میلیون تومان با قیمت یک میلیارد و 508 میلیون تومان در بازار خرید و فروش می‌شود.

تیگو 8 پرو (هیبرید) از دسته محصولات جذاب و لوکس این شرکت، با افزایش هشت میلیون تومانی به قیمت سه میلیارد و 28 میلیون تومان به فروش می‌رسد.

هونگچی H5 از محصولات جذاب بهمن موتور، با افت 60 میلیون تومانی به قیمت چهار میلیارد و 400 میلیون تومان قابل معامله است.

هایما اس 7 ( S7 ) وهایما اس 7 ( S7 ) صندوق برقی از دسته محصولات جذاب مونتاژی، هر دو با افت یکسان  15 میلیون تومانی به قیمت یک میلیارد و 653 میلیون تومان و یک میلیارد و 690 میلیون تومان در بازار معامله می‌شوند.

خودرو خارجی22 خرداد (1)

برای اطلاعات بیشتر صحفه اخبار خودرو را در تجارت‌نیوز دنبال کنید.

 

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.