کد مطلب: ۷۳۰۳۳۹

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

سود ۱۷۹ میلیونی در لاتاری ایران خودرو/ برندگان طرح جدید فروش خودرو چقدر سود می‌کنند؟

سود 179 میلیونی در لاتاری ایران خودرو/ برندگان طرح جدید فروش خودرو چقدر سود می‌کنند؟

ایران خودرو در اولین طرح فروش فوق‌العاده آذرماه خود سه محصول را با موعدهای تحویل 30 و 90 روزه عرضه کرده است. اما برندگان با خرید این خودروها چقدر سود می‌کنند؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، ایران خودرو در اولین طرح فروش فوق‌العاده آذرماه سال 1401، سه محصول خود را با موعدهای تحویل 30 و 90 روزه عرضه کرد. این شرکت خودروسازی در این طرح فروش، سه خودرو پارس سال سفارشی، سورن پلاس دوگانه‌سوز و وانت آریسان2 را از طریق قرعه کشی عرضه کرد.

ایران خودرو این مرحله قرعه‌کشی را از پنج‌شنبه هفته گذشته آغاز کرده و تا پایان امروز، یکشنبه ششم آذر 1401 ادامه دارد.

فروش فوری ایران خودرو

تفاوت قیمت بازار و کارخانه ایران خودرو

اما قیمت محصولاتی که ایران خودرو در طرح فروش خود عرضه کرده است چقدر با بازار تفاوت دارد؟

در طرح فروش فوق‌العاده ایران خودرو ، پارس سال سفارشی به قیمت 209 میلیون تومان قیمت دارد. درحالی که این خودرو در بازار آزاد کشور با قیمت حدودی 388 میلیون تومان خرید و فروش می‌شود. این یعنی برندگان این لاتاری دولتی خرید پارس سال سفارشی حدود 179 میلیون تومان سود می‌کنند.

سورن پلاس دوگانه‌سوز نیز در این طرح فروش 281 میلیون تومان عرضه می‌شود. این خودرو در بازار آزاد هم‌اکنون حدود 420 میلیون تومان قیمت دارد و در حال خرید و فروش است. خریداران این خودرو در این مرحله از قرعه‌کشی حدود 139 میلیون تومان سود کسب می‌کنند.

آخرین خودرویی که ایران خودرو برای این طرح فروش خود عرضه کرده، وانت آریسان 2 است. این خودرو در طرح فروش با قیمت 285 میلیون تومان به خریدار عرضه می‌شود. در حالی که وانت آریسان در بازار 315 میلیون تومان قیمت دارد. خریداران این خودرو نیز حدود 30 میلیون تومان با برنده شدن در این لاتاری سود می‌کنند.

برای مطالعه بیشتر، خبر مشکل ثبت نامی‌های جدید ایران خودرو رفع شد؟ را بخوانید.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

 • ناشناس

  سلام همین الان فرارو در سایتشان قیمت سورن پلاس دوگانه را 468 تومان در بازار آزاد اعلام کرده !!!

 • ناشناس

  سود سورن رو اشتباهی نزدید!؟

 • ناشناس

  به خدا من از اولش ثبت نام کردن اما همش الکی

 • ناشناس

  سلام.چرا۱۷۹ میلیون سود،دوست من هنوز ۳ماه خریدش تموم نشده و به تحویلش ۲۰روز مونده ۲۰۷میلیون سود کرده،مبلغ ۳۹۷میلیون ریخته ،الان شده ۶۰۴میلیون،تازه ۲۰روز دیگه احتمالا تا تحویل بشه ۷۰۰میلیون،