فونیکس - هدر اخبار
کد مطلب: ۶۵۴۱۱۵

تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

قیمت مرغ چقدر افزایش یافت؟/ اعلام رسمی نرخ جدید مرغ

قیمت مرغ چقدر افزایش یافت؟/ اعلام رسمی نرخ جدید مرغ

در راستای توزیع یارانه‌ها، قیمت مصوب هر کیلو مرغ اعلام شد. برای دریافت اطلاعات از قیمت‌های جدید این خبر را دنبال کنید.

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت جدید مرغ طبق مصوبه جدید اعلام شد و با توجه به قیمت قبلی این محصول که ۳۱ هزار تومان بود می‌توان از افزایش تقریبا دو برابری قیمت این کالا خبر داد.

دبیر کانون مرغداران درباره قیمت جدید مرغ گفت: بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار قیمت هر کیلو مرغ گرم به حدود ۶۰ هزار تومان رسید.

پرویز فروغی در گفتگو با ایسنا ، گفت: طبق تصمیم اتخاذ شده در ستادتنظیم بازار و در راستای اجرای مردمی سازی یارانه از امروز ۲۲ اردیبهشت ماه قیمت مرغ تغییر خواهد کرد.

وی ادامه داد: بر اساس این تصمیم قیمت مصوب هر کیلو مرغ گرم برای مصرف‌کننده ۵۹ هزار و ۸۰۰ تومان خواهد شد.

در راستای اصلاح نظام پرداخت یارانه‌ها و بر اساس تصمیم ستاد تنظیم بازار کشور قیمت ۴ قلم کالای اساسی از جمله مرغ از امروز تغییر کرد.

1

همچنین یوسف خانی، رئیس اتحادیه فروشندگان پرنده و ماهی در اینباره افزود: با اعلام قیمت جدید، مرغ در میدان بهمن و سطح شهر به وفور است و هیچ کمبودی وجود ندارد.

او ادامه داد: عرضه بالاتر از نرخ جدید در مغازه‌ها گرانفروشی است و برخورد با گرانفروشان صورت می‌گیرد.

اسدالله نژاد، مدیر عامل اتحادیه مرغ گوشتی ایران گفت: با توجه به اینکه مرغدارانی که تا ۱۴ اردیبهشت اقدام به جوجه‌ریزی کرده‌اند نهاده مورد نیاز خود را با قیمت قبل دریافت نموده‌اند به لیست غیر رسمی منتشر شده در فضای مجازی توجهی نکنند و مرغ‌ بازار را با قیمت قبلی تامین کنند.

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.