حمله وزیر راه به مسکن مهر/ در طرح نهضت ملی ۳۰ مشکل زیر ساختی برطرف شد – تجارت‌نیوز
خودروهای مونتاژی سامانه یکپارچه خودرو قیمت خودرو عرضه اولیه
پیشنهاد سردبیر : عضویت در شانگهای و بریکس جنبه تجاری ندارد/ بدون FATF گشایش اقتصادی بی‌معناست

حمله وزیر راه به مسکن مهر/ در طرح نهضت ملی ۳۰ مشکل زیر ساختی برطرف شد

مهر 05

قاسمی، وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه پروژه مسکن مهر یک کار بزرگ محسوب می‌شود اما فقط مسکن سازی شده است گفت: شاهد بسیاری از کاستی‌ها در مسکن مهر از جمله شهر جدید هشتگرد هستیم.

به گزارش تجارت‌نیوز به نقل از بازار، رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در سفر به استان البرز و در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی شهر جدید هشتگرد اظهار داشت: سه هزار میلیارد تومان به منظور توسعه راه‌های استان البرز از محل مصوبات سفر رئیس جمهور پیش‌بینی شده است. این اعتبار به غیر از بودجه‌های دیگر ملی و استانی راه‌ها بوده که برای پیشبرد پروژه های راهسازی در اختیار البرز قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: از مسئولان استانی در البرز خواسته شد تا هرچه سریع تر نسبت به اجرای پروژه‌های راهسازی اقدام کنند تا این پروژه ها در اسرع وقت مورد بهره برداری قرار گیرند.

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به گستردگی فعالیت های این وزارتخانه در بخش های حمل و نقل ریلی، هوایی و زمینی در کشور گفت: با این اوصاف تلاش ها بر اجرای پروژه ها معطوف شده است.

مشکلات زیرساختی شهر جدید هشتگرد

قاسمی به مشکلات زیرساختی شهر جدید هشتگرد استان البرز اشاره کرد و افزود: امروز شاهد بسیاری از کاستی‌ها در مسکن مهر از جمله شهر جدید هشتگرد و مسکن مهر ماهدشت کرج در بخش‌های مختلف هستیم که در این زمینه در شورای‌عالی مسکن برآوردهایی برای تامین زیر ساخت ها انجام شده و نیازها اولویت‌بندی شده است.

قاسمی افزود: براین اساس پروژه هایی مانند ساخت بیمارستان در اولویت کاری قرار دارند.

وزیر راه و شهرسازی بیان داشت: پروژه مسکن مهر اگرچه یک کار بزرگ محسوب می‌شود اما به جای شهرسازی فقط مسکن سازی شده است.
وی افزود: در طرح نهضت ملی مسکن ۳۰ مشکل زیر ساختی برطرف شده و در صندوق ملی مسکن برای زیر ساخت ها و نیازها نیز اعتباری را پیش‌بینی کرده‌ایم.

 

نظرات