تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

صادرات بنزین به انگلستان رجزخوانی است / «دانشجویان بیکار را بفرستید انگلستان»

صادرات بنزین به انگلستان رجزخوانی است / «دانشجویان بیکار را بفرستید انگلستان»

رویترز ادعا کرده بود رانندگان انگلستان پر کردن باک بنزین‌شان مجبور شده‌اند در صف‌های طولانی بمانند و احتمالا این مشکل در کریسمس چند برابر هم شود. حمید حسینی، رییس اتحادیه صادرکنندگان قیر و فرآورده‌های نفتی گفت: بحث صادرات سوخت از ایران به انگلستان رجزخوانی سیاسی است.

به گزارش تجارت‌نیوز، رویترز ادعا کرده بود رانندگان انگلستان برای پر کردن باک بنزین‌شان مجبور شده‌اند در صف‌های طولانی بمانند و احتمالا این مشکل در کریسمس چند برابر هم شود.

تجارت‌نیوز، روز پیش گزارشی در این باره منتشر کرد و حمید حسینی، رییس اتحادیه صادرکنندگان قیر و فرآورده‌های نفتی به تجارت‌نیوز گفت: بحث صادرات سوخت از ایران به انگلستان رجزخوانی سیاسی است زیرا ما در حال حاضر ظرفیت صادرات بنزین نداریم. از طرف دیگر تحریم‌ها اصلا اجازه فروش سوخت به انگلستان را نمی‌دهد.

حالا برخی از نظران مخاطبان را می‌خوانیم:

«انگلیس بنزین زیاد دارد راننده سنگین ندارد.»

«با توجه به اینکه ۳۴ درصد خودرو های اتحادیه اروپا و ایالات متحده آمریکا الکتریکی هستند ، لذا این مشکل هم طی سه چهار سال اخیر حل می‌شود»

« قیمت جهانی سوخت پایین آمده و تقاضای سوخت کم می‌شود، لذا به کشورهای صادر کننده سوخت که صادراتشان به سوخت وابسته است، توصیه می‌کنم دنبال کاسبی دیگری بگردند.»

«کل دنیا بالاخص آمریکا و انگلیس ایران را تحریم کردن، اینا صحبت از صادرات بنزین به انگلستان می‌کنند»

«به نظرتون قحطی بنزین تو دنیا اومده؟ اونم بنزین درجه چندم ایران رو قبول کردند به همین خیال باشید، بالا مشکل بنزین نیست مشکل کمبود راننده کامیون در انگلستان است.»

«اگه میخواهید به انگلستان کمک کنید  »

«شما عرضه اینکه پول بگیرید ندارید همون پول تانک‌ها که ندادند و پول نفت که که ندادند را ببینید! بعدش هم بنزین ایران در اروپا کارایی نداره.»

«شما را به بخدا اگر باری از روی دوش این مردم برمیدارد حتما صادر کنید»

«این نشون میده اونجا چقدر کار فراوونه که راننده کم دارند! واقعا باید افسوس خورد.»

«بنزین ایران استاندارد لازمه اونا را ندارند»

«شمایی که می خواهید مشکلات آنها را حل کنید می‌دانید فردی براى گرفتن یک شماره ملى ( کارت نه) ۴ دفعه باید زنگ بزند ۳ بار مراجعه کنه؟ کار بسیار ساده‌اى که باید با یک بار مراجعه حل و فصل شود.»

«آقا آنقدر بنزین ما با کیفیت هست که اگر ارسال کنیم کل ماشین‌هاشون به فنا میره همین الان هم ماشین های مدل بالا مثل bmw بعد از چند سال استفاده از بنزین ایرانی خراب می‌شوند.»

برای مطالعه بیشتر در این باره، گزارش «ایران می‌تواند به انگلستان بنزین صادر کند» را هم بخوانید.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند