تعدادی از مناطق ارزان غرب تهران برای خرید خانه / وردآورد ارزان‌تر از نواب و جیحون

تجارت نیوز

با توجه به قیمت مسکن و آپارتمان مسکونی در تهران، فهرستی از متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق غرب تهران به دست آمده است.

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس آگهی‌های ثبت شده در نیازمندی‌های دیوار و قیمت مسکن در تهران، جدولی از متوسط قیمت خرید آپارتمان مسکونی در برخی از مناطق ارزان غرب تهران به دست آمده است.

متوسط قیمت خرید آپارتمان در محله وردآورد ۱۸.۲ میلیون تومان و در منطقه نواب ۱۹ میلیون تومان ثبت شده است که نه تنها از مناطق ارزان غرب تهران بلکه در کنار محله جی با قیمت ۱۹ میلیون تومان برای یک متر مربع و فلاح با قیمت ۱۶ میلیون تومان از مناطق ارزان تهران برای خرید خانه هستند. متوسط قیمت آپارتمان در این محلات برابر است با متوسط قیمت خرید آپارتمان در محله‌های کوی زبنق، شهرک بنفشه و فاز ۴ مهرشهر در کرج است.

هر متر مربع آپارتمان مسکونی در محله‌های جیحون، هاشمی و سلسبیل در کانال ۲۳ میلیون تومان ثبت شده است. استاد معین و تهرانسر مناطقی هستند که با متوسط قیمت ۲۴ میلیون تومان و در محله آذربایجان و دکتر هوشیار ۲۷ میلیون تومان اعلام شده است.

در بین مناطق زیر که با توجه به قیمت سایر مناطق غربی تهران از مناطق ارزان غرب تهران برای خرید خانه هستند، محله دکتر هوشیار با متوسط قیمت ۲۷٫۷ میلیون تومانبرای هر متر مربع آپارتمان از سایر مناطق و محلات جدول زیر نرخ بالاتری را دارد.

در حدول زیر متوسط قیمت خرید آپارتمان در برخی از مناطق ارزان غربی تهران را مشاهده می‌کنید.

 

1 page 0001 5

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند