۸ هزار واحد مسکن مهر در پرند فاقد متقاضی است

مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه ۸ هزار واحد مسکن مهر در پرند فاقد متقاضی است، گفت: در‌صورتی‌که امکانات روبنایی و زیربنایی این واحد‌ها تکمیل نشود، نمی‌توانیم تا پایان سال آن‌ها را افتتاح کنیم.

۸ هزار واحد مسکن مهر در پرند فاقد متقاضی است

محسن طاهری مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه همکاری دستگاه‌های روبنایی از جمله وزارت نیرو و شرکت گاز در تامین انشعابات واحدهای مسکن مهر نسبت به ماه‌های گذشته بهتر شده است، اظهار کرد: عدم همکاری این شرکت‌ها باعث شده است که ساخت ابنیه در این شهر نسبت به امکانات روبنایی جلوتر باشد.

به گزارش تجارت‌نیوز، وی در ادامه افزود: تا زمانیکه تمامی امکانات از جمله آب، برق و گاز واحدهای مسکن مهر تکمیل نشود؛ امکان تحویل و یا بهره‌برداری از واحدهای مسکن مهر وجود ندارد، بنابراین بسیاری از واحدهای فاقد متقاضی در انتظار تکمیل این خدمات هستند.

طاهری تصریح کرد: ۸ هزار واحدمسکن مهر در پرندفاقد متقاضی است و در صورتیکه امکانات روبنایی و زیربنایی این واحدها تکمیل نشود، نمی‌توانیم تا پایان سال آنها را افتتاح کنیم. در نتیجه تحویل این واحدها به سال آینده موکول می‌شود.

وی در خصوص مشکلاتی که تعاونی‌ها برای واحدهای مسکن مهر در گذشته ایجاد کرده بودند، گفت: شرکت مپسا در گذشته با ۲ تعاونی درباره تکمیل واحدها با مشکل مواجه شده بودند که هم اکنون برخی از این مشکلات رفع شده و این شرکت در حال بررسی مشکلات تعاونی دیگر است و امیدواریم هرچه سریعتر این مشکل رفع شود.

مدیرعامل شرکت عمران پرند با بیان اینکه این شرکت آمادگی واگذاری واحد و زمین‌های مسکن مهر را به تعاونی‌های مختلف دارد، گفت: طی رایزنی‌هایی که مدیران و اعضای هیات‌مدیره تعاونی‌ها صورت گرفت، زمین‌های واحدهای مسکن مهر را از اجاره ۹۹ سال خارج و به‌طور کامل واگذار کنیم.

وی تاکید کرد: زمین‌ها از اجاره خارج می‌شود و تعاونی‌ها می‌توانند، طی تفاهم‌نامه سه‌جانبه اقدام به احداث و یا واگذاری واحدهای مسکن مهر کنند.

طاهری در خاتمه یادآور شد: ۶ هزار و ۵۰۰ واحد مسکن مهر از طریق تعاونی‌های بهزیستی، نیروهای مسلح، کمیته امداد و … به متقاضیان واگذار می‌شود.

 

منبع: باشگاه خبرنگاران


این مطلب را به اشتراک بگذارید