کد مطلب: ۶۳۶۵۸۶

در تأمین مرغ بازار شب عید مشکلی وجود ندارد؟

در تأمین مرغ بازار شب عید مشکلی وجود ندارد؟

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی در خصوص تأمین مرغ بازار شب عید خبر داد.سرعت روند تأمین نهاده‌های دامی به چه صورت است؟

به گزارش تجارت‌نیوز ، قیمت مصوب مرغ کاهش پیدا کرد؟

حبیب اسدالله نژاد در گفت‌وگو با میزان ، در خصوص وضعیت عرضه و قیمت مصوب مرغ در آستانه بازارعید، گفت: در حال حاضر میزان تولید مرغ نیاز بازار را تأمین می‌کند و مشکلی در بحث تأمین مرغ وجود ندارد در تهران و بسیاری از استان‌ها قیمت مرغ از قیمت مصوب پایین‌تر است.

وی افزود: در حال حاضر قیمت مصوب مرغ کاهش پیدا کرده و این در صورتی است که قیمت تمام شده مرغ برای واحد‌های مرغداری افزایش پیدا کرده بنابراین مرغداران بسیاری از حاشیه سود خارج شده و زیان می‌کنند.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی در خصوص تأمین نهاده‌های دامی، بیان کرد: تأمین نهاده‌های دامی به کندی صورت می‌گیرد به همین دلیل بسیاری از واحد‌های مرغداری به دلیل کمبود عرضه نهاده در سامانه بازارگاه نمی‌توانند خرید کنند یا اینکه خرید نهاده را انجام داده اند، ولی هنوز نهاده دریافت نکرده‌اند.

اسدالله نژاد خاطر نشان کرد: در بحث تأمین نهاده در سامانه بازارگاه مشکلاتی وجود دارد که مورد اعتراض واحد‌های مرغداری است.

مدیرعامل اتحادیه سراسری مرغداران گوشتی اظهار کرد: برای تامین مرغ بازار شب عید مشکلی وجود ندارد و جوجه ریزی به اندازه صورت گرفته که نیاز بازار را به طور کامل تأمین می‌کند همچنین مرغ با قیمت مصوب عرضه می‌شود.

مرغ

نظرات

مخاطب گرامی توجه فرمایید:
نظرات حاوی الفاظ نامناسب، تهمت و افترا منتشر نخواهد شد.

  • M

    مرغ زیاده. مشکل اینه که مردم پولی ندارن بخرن…