تقی زاده مطرح کرد:

زمان تحویل واحدهای مسکن های مهر تهران

زمان تحویل واحدهای مسکن های مهر تهران

معاون امور هماهنگی استانداری تهران با اعلام اینکه تا 9 ماه آینده تمام واحدهای مسکن مهر واگذار می‌شوند، گفت: در شورای مسکن استان تهران دغدغه‌ها و موانع پیش روی شهرهای جدید پرند و پردیس را حل کرده ایم و هیچ بهانه ای برای تاخیر در اتمام مسکن‌های مهر وجود ندارد.

به گزارش تجارت‌نیوز، محمد تقی زاده معاون امور هماهنگی استانداری تهران، درباره اتمام پروژه مسکن مهر در استان تهران اظهار کرد: حدود 50 هزار واحد مسکن مهر در پرند و پردیس باقی مانده است که براساس برنامه زمان‌بندی شرکت شهرهای جدید تا 9 ماهه آینده و در نیمه اول سال آینده پرونده مسکن مهر در استان تهران بسته می‌شود.

وی ادامه داد: استانداری تهران حمایت‌های لازم را برای تکمیل پروژه‌های مسکن مهر داشته است و شرکت‎‎‎‌‌‌‌های شهر جدید هم متعهد شدند که به تعهداتشان عمل کنند.

تقی زاده بیان کرد: تاکنون چندین جلسه شورای مسکن برای حل مشکلات مسکن مهر در استان تهران برگزار شده است و مصوبات خوبی برای سرعت دادن به روند تکمیل پروژه مسکن مهر داشته ایم.

معاون امور هماهنگی استانداری تهران گفت: مابه التفاوت قیمت تمام شده مسکن مهر نسبت به سال 93 افزایش یافته است و بدلیل نوسانات قیمت ارز اتمام مسکن‌های مهر با کمی تاخیر همراه بود.

وی اظهار کرد: در این مدت شاهد افزایش قیمت مصالح ساختمانی و تأسیسات بوده‌ایم که یکی دیگر از دلایل تاخیر در اتمام مسکن‌های مهر بوده است.

تقی زاده افزود: در شورای مسکن استان تهران دغدغه‌ها و موانع پیش روی شهرهای جدید پرند و پردیس را حل کرده ایم و در حال حاضر هیچ بهانه ای برای تاخیر در اتمام مسکن‌های مهر وجود ندارد.

منبع: فارس

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند