تجارت‌نیوز گزارش می‌دهد:

اینترنت تا چه زمانی قطع است؟

اینترنت تا چه زمانی قطع است؟

هرچند هنوز به صورت رسمی اعلام اتصال اینترنت سراسری اعلام نشده اما شنیده‌ها و گمانه‌ها حاکی از این است که در سه چهار روز آینده اینترنت برخی استان‌ها وصل خواهد شد. البته سخنگوی دولت دیروز اعلام کرده بود که تا یکی دو روز آینده ان شاءالله اینترنت برخی استان‌ها وصل خواهد شد.

به گزارش تجارت‌نیوز، پس از بروز برخی واکنش‌ها و اعتراضات نسبت به افزایش قیمت بنزین، اینترنت سراسری در کشور دچار اختلال شد. هرچند این اختلال واکنش و ابراز گلایه خیلی از کاربران را به همراه داشته اما هنوز زمان دقیق اتصال اینترنت اعلام نشده است.

یکشنبه اخیر ایلنا به نقل از یک منبع آگاه نوشته بود که زمان اتصال اینترنت نامعلوم است اما روز گذشته سخنگوی دولت تصریح کرد: تا یکی دو روز آینده ان‌شاءالله اینترنت برخی استان‌ها که مشکل امنیتی در آن وجود ندارد، وصل خواهد شد.

با این حال هنوز هم مشکل قطع اینترنت پابرجاست و وزیر ارتباطات هم امروز گفته است:  اینترنت اختلال ندارد، بلکه به دستور و تشخیص شورای امنیت کشور با ابلاغ به اپراتورها قطع شده است.

پاسخ آذری جهرمی درباره قطع اینترنت این بوده است: «من امروز صبح با گروه‌های مختلف که در این موضوع دست اندرکار هستند مانند وزارت کشور صحبت کردم تا سریع‌تر اینترنت وصل شود.»

در همین حال امروز در نشست هیات نمایندگان اتاق بازرگانی تهران نیز رئیس اتاق بازرگانی تهران در واکنش به برخی ابهامات و گلایه‌های نمایندگان بخش خصوصی درباره قطع بودن اینترنت عنوان کرد که طبق پیگیری‌ها قرار است تا سه چهار روز آینده اینترنت وصل شود.

پیگیری‌های تجارت‌نیوز هم حاکی از این است که امکان دارد در یکی دو روز آینده اینترنت برخی استان‌های مرکزی کشور متصل شود.

این مطلب را به اشتراک بگذارید
نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند