گزارش تجارت‌نیوز از پیام مخاطبان:

قیمت واقعی مسکن در اصفهان چقدر است؟ / محلات ارزان و گران قیمت کدامند؟

قیمت واقعی مسکن در اصفهان چقدر است؟ / محلات ارزان و گران قیمت کدامند؟

با توجه به پیام و واکنش مخاطبان تجارت‌نیوز به گزارش اجاره آپارتمان در برخی از محلات اصفهان، قیمت واقعی مسکن در اصفهان چقدر است؟

به گزارش تجارت‌نیوز، بر اساس آگهی‌های دیوار فهرستی از متوسط اجاره ماهانه در برخی از مناطق و محلات اصفهان به دست آمده بود که با توجه قیمت‌های ثبت شده در آن جدول برخی از مخاطبان واکنش‌هایی نشان دادند که قیمت‌های مسکن در اصفهان چگونه است.

برخی از مخاطبان سایت تجارت‌نیوز از قیمت‌های مسکن در اصفهان اینگونه سخن گفتند:

«اگر هم اصفهان و هم تهران را بشناسید، قیمت ها در شهرستان‌ ها و مخصوصا اصفهان خیلی بالاست، همیشه باید اصفهان حدود سی تا چهل درصد تهران باشد ولی الان گرانتره، البته قیمت فروش را می گم ولی قیمت اجاره نشینی در اصفهان بدک نیست.»

«شهر اصفهان بالا و پایین شهرش برعکس و بقیه محله‌ها که نام بردید جزو پایین شهر حساب میشه البته نه اینکه خوب نباشه اتفاقا عالیه ولی در هر صورت پایین حساب میشه…محله‌های خوب و گرون قیمت شهر اصفهان خیلی زیاد مثل ناژوان عباس آباد مطهری بیشه حبیب و اردیبهشت و آذر که اصلا نزدیک مرکز شهر ولی جزو گرونترین حساب میشه»

تعدادی از مخاطبان در واکنش به قیمت محلات اصفهان، از گران‌ترین محلات اصهان نام بردند:

«گرون ترین محله مرداویج عباس آباد و شیخ بهایی و جلفاس»

«برازنده؟؟ اونجا که متوسط رو به پایینه

مرداویج جلفا شیخ صدوق جلفا خاقانی اینا محله های گرون هستن اونایی گفته شد متوسط محسوب می شن»

«یه سر به قیمت‌های ملاصدرا، شیخ صدوق جنوبی، مرداویج، آبشار اول، بلوار ملت و …. بزنید
محله‌های مثل برازنده و جابر انصاری هم در ضمن در مناطقی هستند که قیمت اجاره متوسط رو به پایین هست»

بر اساس آگاهی‌های ثبت شده در سایت دیوار قیمت آپارتمان در محله مرداویج که به گفته مخاطبان از محلات گران قیمت اصفهان است بعضی از آگهی‌ها تا قیمت هر متر مربع آپارتمان ۶۲ میلیون تومان می‌رسد. همچنین برخی دیگر از آگهی‌های این محله با قیمت‌های هر متر مربع حدود ۴۰ تا ۴۵ میلیون تومان ثبت شده است.

همچنین آگهی‌ها در محله ملاصدرا با قیمت‌هایی همچون برای هر متر مربع آپارتمان در کانال ۴۰ میلیون تومان و تا نزدیک ۵۰ میلیون تومان ثبت شده است.

نظرات
سردبیر تجارت‌نیوز پیشنهاد می‌کند